De Week van de Ambachtelijke Bakker wordt ondersteund door enkele firma's, waarvoor onze hartelijk dank.
Hierbij een overzicht van de aangeboden promoties:
Op alle boter in plakken voor de artisanale gebruikers. Deze korting zal rechtstreeks bij de distributeurs worden doorgevoerd.
Zolang de voorraad strekt én 1 aanvraag per bedrijf voor 31/10/2020. Aanvragen kan via bettina.vanderstraeten@frieslandcampina.com
Puratos organiseert via haar Facebookpagina een actie waarbij klanten hun mooiste koffiekoek online moeten doorsturen.
Daaruit worden 10 winnaars gekozen. Deze 10 winnaars zullen 50 kg Mimetic 20 ontvangen.
Op art.n 655 St Auvent Croissant 12 kg. Meer info te verkrijgen via Zeelandia.
Bij aankoop van 5 kartons viennoiserie, ontvangt de bakker gratis een set van 20 donutmondmaskers waarmee hij op zijn beurt een actie kan doen naar zijn klanten. Voor meer info, mail naar vdmprofessional@vandemoortele.com.
Slechts 1 voucher per klant. Actie loopt van 1/10/2020 tot en met 31/10/2020. Vul deze voucher (inclusief inspirerende recepten!) volledig in en verstuur deze naar Natasja.Gervais@csmbakerysolutions.com (of stuur een email met alle gegevens + de vermelding “Bakkers Vlaanderen”)
Deze pagina wordt nog regelmatig geüpdate. Hou ze dus zeker in de gaten!
Laatste update: 12/10/2020.