Van 16 tot en met 24 oktober 2021 organiseerde Bakkers Vlaanderen de Week van de Ambachtelijke Bakker. Amandel was dit jaar het thema waarmee onze bakkers aan de slag konden gaan. De actie werd een groot succes. Bakkers Vlaanderen bedankt al haar leden voor hun inzet. Het is hartverwarmend om te zien hoe we samen onze mooie ambacht in de kijker kunnen zetten. We bedanken de firma's Zeelandia, Ireks, Corman, Didess en Puratos voor hun medewerking aan deze actie.
Op dinsdag 26 oktober werd tijdens een live Facebook-uitzending de winnaar van de wedstrijd bekend gemaakt. Bakkerij D’Yse uit Huldenberg kwam als winnaar uit de trommel en wint een verblijf van 5 dagen in de Spaanse B&B Casa La Paloma. Gefeliciteerd!
Promotievoorzitter Ivan Gryp: “Ik bedank iedereen die heeft meegedaan aan de Week van de Ambachtelijke Bakker. Volgend jaar komen we zeker en vast terug met een nieuwe editie!”