COVID-19; IMPACT OP DE BAKKERIJKETEN

COVID-19; impact op de bakkerijketen

COVID-19; impact op de bakkerijketen

Samen met zijn leden, volgt de vereniging van Belgische fabrikanten en importeurs van grondstoffen voor bakkerij, patisserie, chocolatiers en ijsbereiders (UNIFA) de ontwikkelingen omtrent COVID-19 (coronavirus) nauwlettend op.

De maatregelen genomen door de Belgische Nationale Veiligheidsraad hebben de bedoeling de verspreiding van COVID-19 zo veel mogelijk te beperken.
Daarom namen onze leden initiatieven op verschillende vlakken:

1/ implementatie van maatregelen om hun eigen werknemers en hun families te beschermen tegen infecties.
2/ verantwoordelijkheid nemen in het kader van de relatie met hun klanten, jullie leden. Dat gaat niet alleen om preventieve maatregelen omtrent contact tussen onze werknemers en onze klanten, maar ook omtrent leveringen van grondstoffen.

Brood is en blijft een essentieel levensmiddel voor onze bevolking. Onze leden zetten alles in het werk om de productie en de levering van grondstoffen aan bakkers te blijven garanderen in de tijd. En bovendien extra waakzaam te zijn om de voedselveiligheid van de keten te garanderen. Onze leden zullen specifieke vereisten van bakkers verder volgen.

Kris Dierckx - voorzitter
Jean Christophe Kremer - Secretaris-generaal