WEBSITE TREKT ELKE DAG RUIM 200 BEZOEKERS

Website trekt elke dag ruim 200 bezoekers

Website trekt elke dag ruim 200 bezoekers

In 2020 werd de website van Bakkers Vlaanderen maar liefst 74.000 keer bezocht. Dat zijn gemiddeld 202 bezoekers per dag en is bijna een verdubbeling ten opzichte van 2019; toen werd de website 38.000 gevonden. 

Het vaakst surft men naar www.bakkersvlaanderen.be om op de hoogte te blijven van het nieuws uit de sector (veel aangeklikte items hadden betrekking op de coronamaatregelen), gebruik te maken van de rekentools en het bekijken van de ledenvoordelen.  

Bakkers Vlaanderen vernieuwde haar website september 2019. "We zijn zeer blij dat de bakkers de weg naar onze federatie vinden. We spelen kort op de bal en informeren onze leden grondig over alle nieuwe ontwikkelingen in onze sector en voor welke uitdaging zij als ondernemer staan. Dit wordt duidelijk geapprecieerd en dat merken we ook aan het stijgend aantal leden. Onze leden hebben vertrouwen in de betrouwbaarheid van onze informatie. We blijven ons dag in, dag uit inzetten voor de bakkerijsector."